0 0,00 €
 

ShopRoku 2017: mytoner.sk hlási opäť úspech

Pomohol vám článok?

Ďakujeme všetkým našim zákazníkom, že i v minulom roku hodnotili naše služby na Heureke. Ďakujeme i tým, ktorí denne za HladamFarby vystupujú, pretože práve vďaka ich kvalitnej práci sme v prestížnej súťaži ShopRoku opäť získali ocenenie a môžeme i naďalej s radosťou robiť to, čo nás baví - vymýšľať cesty ako tlačiť šikovne.

 

Za rok 2017 patrí e-shop www.HladamFarby.sk opäť medzi finalistov CENY KVALITY: TLAČIARNE A PRÍSLUŠENSTVO a zároveň získal miesto medzi finalistmi celej nadkategórie CENA KVALITY: VÝPOČTOVÁ A TELEKOMUNIKAČNÁ TECHNIKA. Tu, náš e-shop porazil tie najlepšie e-shopy mimo iných z prostredia software, PC, kancelárskych potrieb.

Sútaž ShopRoku

 

Je súťaž, ktorá hľadá najžiarivejšie hviezdy e-shopového neba. Rovnako ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodujú reálny zákaznici a odborná porota.

Cena kvality

 

Je cena zákaznikov, ktorou hodnotia svoje skúsenosti s nákupom v e-shopoch za uplynulý rok. Minulý rok vzišiel celkový víťaz z viac ako 1 miliónu vyplnených dotazníkov. Súťaž vyhlasuje vždy 3 víťazné miesta  v 41 kategóriach, 3 víťazné miesta v 13 nadkategóriach a nakoniec 1 absolútneho víťaza, teda najkvalitnejší e-shop roku 2017.

 

A čo o nás naši zákaznici hovoria? Prečítajte si  i v našich recenziach na Heureka.sk.